Карпатські зустрічі: сімейний відпочинок в горах, оздоровчі групи

Щорічний, традиційний реабілітаційний відпочинок у Карпатах, поблизу с. Микуличин. Зустрічі проводяться на базі зеленого туризму, для представників руху АА, Ал-Анон, ДДА, Ал-Атін та ДДС з 5-11 липня цього року.


В програму відпочинку входять:
Активний відпочинок в горах, на ріці Прут, відвідування курортних центрів міст: Яремче, Ворохта, Буковель та інших.
Ранкові та вечірні засідання закритих груп: АА, Ал-Анон, ДДА.
Окремі відкриті спікірські засідання.

Івано-Франківська група «Єдність» проводить щорічний та сімейний відпочинок в Карпатах. Подібний сімейний відпочинок сприяє кращому розумінню і взаємному порозумінню між групами: АА, Ал-Анон та ДДА. Ця зустріч буде восьмою за часом.

Адреса проведення зустрічей: Івано-Франківська обл.., Яремчанский р-н, смт. Микуличин, місцина – «Рівне», господар Іван Павлюк.
Базовий табір складається з чотирьох будинків під заселення – 60 місць. Поряд розміщенні інші будинки покращеного комфорту – ціни різні (від 180 до 250 грн. з людини за добу). Середня ціна доби проживання з людини у базовому таборі – 160 грн, з дворазовим харчуванням.

Маршрут проїзду від Івано-Франківська, до смт. Микуличин.
Прибуття на залізничний вокзал дає можливість перейти на автовокзал, який розміщений поряд.
Від автовокзалу, кожні 15 хвилин, від»їжджають автобуси, напрямком до міст: Микуличин, Ворохта, Буковель, Рахів.
Коли проїдете м. Яремча, за ним буде с. Ямно. Там де закінчується
с. Ямно, починається смт Микуличин.
Потрібно переїхати міст через ріку Прут. Зразу з правої сторони буде великий готель «Гердан». Далі, за готелем є автобусна зупинка, там і потрібно виходити.
Від автобусної зупинки потрібно повернути на ґрунтову дорогу направо, перейти залізничний переїзд та підніматися вверх. Пропустити перший поворот направо, підійти до другого повороту і піти направо до самого кінця. Якщо будете блукати – дзвоніть.

Додаткова інформація по тел.. 0663402811 – Віктор.
Поселення тел.. 0966500765 – Василь.