Ювілейний план

Кожна форма підтримки Спільноти АА є корисною та надзвичайно потрібною. Ювілейний План є одним із методів, які дозволяють функціонувати нашій Спільноті та нести послання АА тим алкоголікам, які ще страждають.
Знаємо досконало, що за гроші ми не купимо тверезості, але – переказуючи певну суму – можемо допомогти собі та іншим.

Служби АА у Світі рекомендують членам Спільноти жертвувати один долар за кожен рік своєї тверезості, але будь яка найменша сума буде з розумінням та вдячністю прийнята Спільнотою АА.

Тут я змушений зробити ліричний відступ:
Колись було запропоновано, що для жертводавців, що переказують рекомендовану суму на рахунок Інтергрупи УЦО АА України, зазначаючи що це кошти згідно Ювілейного Плану, щоб вони вказували своє ім’я, та адресу групи (це виключно для УЦО) – у відповідь їм мала б надсилатися Привітальна – Листівку з побажаннями та вдячністю від наших дирехторів з УЦО. Це в ідеалі мало б стати комунікацією та відкритістю дирехторів для пересічних членів АА. Це надавало б усвідомити величину та важливість пройденого шляху. – Але, ця ідея в Україні вмерла… як і багато інших… тому що дирехтори занадто високо літають і вміють вирішувати хто член АА а хто ні, кому дати інформацію кому а декого і взагалі зробити воргом АА…
Але повернемося до теми Ювілейного плану.
Коли я вперше почув про Ювілейний План, я був злий, що маю оплачувати свою тверезість, мене охопила якась незрозуміла жадібність… але слава Богу – це було дуже давно…
 Сьогодні я регулярно переказую рекомендовану суму за кожен рік свого одужання. У такий спосіб я висловлюю вдячність Спільноті АА\Програмі АА, – за моє врятоване життя. Одночасно я свідомий того, що у такий спосіб я підтримую Спільноту АА та допомагаю нести послання тим, хто потребує допомоги АА.

Ювілейний План діє у Спільноті АА у цілому світі.

Хочу нагадати, що рішенням загальних зборів АА України від 2003 року створено Громадську організацію Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків, який і забезпечує для нас офіційне визнання та офіційну рекомендацію, як на регіональному рівні, так і у міжнародних стосунках.

Адреса: 36023, м.Полтава, вул.Героїв АТО, 116/1

E-mail – aa.ua.gso@gmail.com
код ЄДРПОУ 26333970
р/р № 26009203442  «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805
Призначення платежу: «добровільне пожертвування»
Телефони:
+ 38-096-527-87-52 (Київстар)
+ 38-099-928-93-78 (МТС)
Офіс УЦО АА в Україні працює з вівторка по четвер з 10:00 до 16:00.

«Благодійники рідко можуть спостерігати безпосередню користь від свого внеску. Але з часом усвідомлюють, що допомогу отримують тисячі алкоголіків та їх родини.»

(«Як це бачить Білл» стр.290)