Ювілейний план.

«Жертводавці рідко можуть спостерігати безпосередні ефективність своєї щедрості. Але знають, що завдяки їм допомогу отримали тисячі алкоголіків та їх родини.»

(Як це бачить Білл стр.290)

Кожна форма підтримки Спільноти АА є корисна та надзвичайно потрібна. Ювілейний План є одним із методів, які дозволяють функціонувати нашій Спільноті та нести послання АА тим, які ще страждають. 

Знаємо досконало, що за гроші ми не купимо тверезості, але переказуючи певну суму – можемо допомогти собі та іншим. Служби АА у Світі рекомендують величину одного долара за кожен рік тверезості, але кожна найменша сума – буде з розумінням та вдячністю прийнята Спільнотою АА. 

Внески від Ювілейного плану дозволяють реалізовувати цілі та завдання згідно 7-ї Традиції, а також забезпечують майбутнє нашій Спільноті. 

Переказуючи рекомендовану суму на рахунок УЦО АА України, зазначаючи що це кошти згідно Ювілейного плану, вказуємо своє ім’я…

Це чудова пам’ятка яка дозволяє нам усвідомити про величину та важливість пройденого шляху.

Можна також і з збереженням анонімності.

Такий Ювілейний план – діє у Спільноті АА по цілому світі.

“Коли я вперше почув про Ювілейний План я був злий, що маю сплачувати за свою тверезість. Сьогодні я регулярно переказую рекомендовану суму за кожен рік свого виздоровлення. 

У такий спосіб я висловлюю свою вдячність Спільноті АА за врятоване моє життя. Одночасно я свідомий, що я у такий спосіб підтримую Спільноту АА та допомагаю нести послання потребуючим допомоги згідно з 5-ою Традицією АА.”


Для зручності робити внески просимо використовувати картку УЦО АА 5168 7451 0774 9621

і просимо не забувайте!, – в призначенні платежу вказати що даний переказ це – 
Ювілейний план