30-РІЧЧЯ АА УКРАЇНИ: СВЯТКОВИЙ ФОРУМ ВІДБУДЕТЬСЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Уже визначено місце проведення святкування 30-ти річчя АА України. На робочому зібранні по обслуговуванню АА України, яке нещодавно відбувалося в м. Луцьк, серед інших питань визначали й місце для проведення святкового Форуму з приводу заснування перших груп АА в Україні.

Центр Івано-Франківська з висоти пташиного польоту.

Місцем проведення Форуму обрано м. Івано-Франківськ, датою – 5, 6 і 7 липня 2019 року.
Напередодні оголошували тендер та було висунуто ряд відповідних вимог для претендентів на проведення святкового Форуму. На тендерний розгляд поступила лише одна пропозиція – від представників групи АА «Єдність» із м. Івано-Франківська. Була проведена переконлива презентація міста-претендента. Місто і дату проведення святкового Форуму остаточно одноголосно затвердили.
Отож, Івано-Франківськ наступного року прийматиме гостей.

Арена-Центр в Івано-Франківську, де проходитиме Форум.

Організатори пропонують провести святкування у двох місцях: відкриття та закриття Форуму в Арена-центр, всі робочі заходи на базі педагогічного Університету ім. Стефаника. Між ними відстань не більше 10 хвилин. Це значно знизить ціну проведення святкового Форуму.

Мальовничі краєвиди смт Микуличин.

Окрім того, літні відпочинкові табори в смт Микуличин скоріш за все будуть готові прийняти відпочиваючих відразу після закриття святкового Форуму. Отже, є можливість об’єднати ці дві події.

Більш детальну інформацію про святковий форум в Івано-Франківську повідомимо пізніше.