Зустріч «Друзі АА»

А що там у сусідів? (мова про АА Польщі)
Зустріч «Друзі АА» – коротка історія.
Перша зустріч відбулася в 1986 році в м.Познань, а друга у Варшаві в 1989 році. Після цього було багато років перерви. Це не означає, що за ці роки не було професійної співпраці із спільнотою АА. Навпаки. Кожного дня наші шляхи перетиналися.
У 2011 році в Сіельпії відбулася третя зустріч «Друзі АА». Відтоді засідання проводились регулярно кожні два роки.
Нагадаємо, що Спільнота А.А. сама по собі не з’явилася. Її створенню передували зусилля багатьох людей, у тому числі відомих діячів медицини, науки, церкви та громадських активістів.
У книзі “Історія АА у Польщі”, яку опублікували Національне Бюро Служб АА Польщі, – цьому питанню присвячений окремий розділ.
Преса, радіо та тележурналісти відіграли велику роль у створенні АА та досягненні обізнаності серед поляків. Особливо в той час, коли поява ідеї АА у Польщі мала величезні труднощі з боку влади та політиків. Завдяки професіоналам ідея АА була надіслана до в’язниць, лікарень, наркологічних клінік та медичних університетів.
Духовенство також зіграло дуже значну роль у популяризації програми “Дванадцять Кроків”.


В даний час широкий спектр професійних та соціальних груп користується досвідом спільноти АА у своїй роботі.
Для нас дуже важливі зустрічі «AA Friends». Серед наших Друзів ми бачимо кандидатів на службу довірених осіб класу А. Ми також хочемо висловити свою подяку та повагу тим, хто підтримує Громаду у досягненні головної мети АА.

З повагою,
Національної служба АА Польщі.

Історія АА у Польщі том 1
Історія АА у Польщі том 2