Тільки Сьогодні

Давним – давно – ось такий текст(10 пунктів), написаних від руки (принтерів ще не було) – висів у мене на стіні …. а іноді цей листок я брав із собою … а часом сидячи в туалеті із сигаретою … – я читав його біля 2-х років поспіль, “на зорі” мого нового життя …
І це були мої роздуми (мої медитації) на кожен день ….
***************************************************************

У кожному тижні є два дні, про які я не повинен турбуватися. Два дня, які потрібно буде відновити вільними від напруги і побоювань.

Один з цих днів – це ВЧОРА з усіма його помилками і побоюваннями, з усіма психічними випадами і духовними стражданнями. Вчорашній день знаходиться поза моїм контролем. Навіть за усі існуючі в світі гроші не можна повернути вчорашнього дня. Я не зможу скасувати жодного скоєного мною вчинку, я не зможемо взяти назад вимовлених слів ВЧОРА ВЖЕ ПРОЙШЛО, і це вже історія.

Інший день, про який я не повинен переживати – це ЗАВТРА, з усіма своїми небезпеками і труднощами, великими обіцянками і незначними досягненнями. ЗАВТРА також не піддається моєму безпосередньому контролю.

Отже, залишається один день – СЬОГОДНІ! Кожна людина в змозі вирішувати проблеми тільки одного дня. Я впадаю у відчай, тому що і я і ти тягнемо на собі тягар цих двох вічностей – ВЧОРА і ЗАВТРА.

Планую що дня своє одужання орієнтуючись лише на «ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ»!

І зтось колись дав мені картку із наступними рекомендаціями, які у свою чергу змінили мене, моє відношення до оточуючих та до самого себе.
Отже:

 1. Тільки Сьогодні я проживу цей день добре. Я не буду прагнути відразу вирішити всі мої проблеми. Аде ж я можу що-небудь корисного робити протягом цих 24 годин. Навіть такі речі, які б мені більше ніколи б в житті нехотілося робити.
 2. Тільки СЬОГОДНІ:  я буду щасливий (щаслива). Абрахам Лінкольн колись сказав: 
  –  “Більшість людей щасливі настільки, наскільки самі собі дозволяють.”
 3. Тільки СЬОГОДНІ:  я примирюся з моїм сьогоденням, не намагаючись переробити все по-своєму і з покірністю прийму в цьому світі те, що пошле мені доля.
 4. Тільки СЬОГОДНІ:  я постараюся зміцнити свій розум. Я буду вчитися. Я навчуся чому-небудь корисному. Я не буду лінуватися. Я прочитаю що-небудь, що вимагає зусилля, мислення і зосередження.
 5. Тільки СЬОГОДНІ:  я щиро виконаю три завдання.
   1 Зроблю кому-небудь приємне і намагатимусь, щоб про це ніхто не довідався, а якщо хто-небудь довідається, тоді, це не буде рахуватися.
   2 Зроблю хоча б тільки дві речі, що мені не хочеться робити, але зроблю їх для тренування сили волі.
  3 Якщо мене хто-небудь скривдить і мені буде прикро, я сьогодні не подам виду.
 6. Тільки СЬОГОДНІ я не буду ні в кому шукати недоліків і не буду нікого виправляти або переробляти крім себе.
 7. Тільки СЬОГОДНІ:  я буду привабливий. Постараюся виглядати якнайкраще, пристойно одягнуся, при розмові не буду підвищувати голос, буду ввічливим, не буду нічого і нікого осуджувати. Намагатимусь ні в чому не бачити недоліки і не буду нікого виправляти крім себе.
 8. ТІЛЬКИ НА СЬОГОДНІ:  у мене складена програма. Я можливо не виконаю все, але я буду намагатися і буду боротися з двома ворогами: поспіхом і нерішучістю.
 9. Тільки СЬОГОДНІ:  я заховаюся від усього світу на пів години, щоб побути із собою наодинці і відпочити. У цей час я буду намагатися краще зрозуміти моє життя і що потрібно для йогог покращення.
 10. Тільки СЬОГОДНІ:  я нічого не буду боятися і буду насолоджуватися тим, що прекрасне. І буду вірити, що все, що я даю світу повернеться до мене.

СЬОГОДНІ – ЦЕ ТО ЗАВТРА, ПРО ЯКИЙ Ми турбуємося ВЧОРА!