Міжнародна Конвенція Анонімних Алкоголіків-2020

Міжнародна Конвенція Анонімних Алкоголіків-2020 відбудеться 2–5 липня 2020 року в Детройті, штат Мічиган.

Тема: «Любов і толерантність – наш кодекс».

Учасники А.А, та гості з усього світу на цій великій зустрічі відзначатимуть 85-ту рчницю заснування А.А.
Велика арена стадіону «Форд Філд», розписана практично цілодобово починаючи від вечора п’ятниці, і закінчуючи в недільним ранком. Інші офіційні та неофіційні зустрічі, відбудуться впродовж цих вихідних у центрі COBO в центрі міста Детройт.

Реєстраційні форми надсилаються від серпня 2019 року всім G.S.R.s, центральним офісам, Інтергрупам та Міжнародним G.S.O. делегатам.
Онлайн-реєстрація доступна від 9 вересня 2019 року на веб-сайті www.aa.org.
Розширена реєстрація на конвенцію від 9 вересня 2019 року до 14 квітня 2020 року становитиме $ 115,00 (USD) на кожного учасника.
Реєстрація після 15 квітня 2020 року становитиме 140,00 доларів США (USD) на кожного учасника.
Для отримання додаткової інформації звертайтеся до ваших представниців у офісах обслуговування АА.

Форма реєстрації знаходиться за цим посиланням – https://www.xpressreg.net/register/ICAA0720/landing.asp?

Ми знаємо, що багато хто зацікавлений щодо Міжнародної Конвенції і прагне детальної інформації про Конвенцію та Детройт.
Ми підготували брошуру.
завантажити Реєстраційну брошуру у формані .pdf 280Mb 

Будьте уважні при заповнені, перевіряйте свої дані щоб уникнути помилок та непорозумінь!

Ми з нетерпінням чекаємо на зустрічі у Детройті!

P.S. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО зовнішні посилання

Веб-сайт реєстрації містить чимало посилань на інші веб-сайти, пов’язані із організацією Конвенції із залученими іншими установами та організаціями. Отже посилання на будь-який інший веб-сайт, не пов’язані з організаціями та установами, що знаходяться в структурі обслуговування Анонімних Алкоголіків (AA).вони не є спонсорством чи структурою Alcoholics Anonymous World Services, Inc. (AAWS ).
Зауважте, що A.A.W.S. (організатор Міжнародної Конвенції), – не несе відповідальності за вміст, якість надання сервісу, політику чи методи будь-якого іншого веб-сайту, включаючи, без обмеження, будь-який інший веб-сайт що задіяні у зборі, поширенні, використання та захисту особистої інформації, використання технології відстеження або рівень комп’ютерної безпеки . Крім того, A.A.W.S. не може засвідчити точність, релевантність, своєчасність, законність або повноту інформації, надану будь-яким іншим веб-ресурсом.

оновлення 23.12.2019р.