«Думай! Думай!! Розмірковуй!!!»

Фраза «Думай» була гаслом корпорації IBM в період першого десятиліття історії АА.

?

Старший співробітник IBM опинився в мотелі, де пив кілька тижнів, поки хлопці з АА не знайшли його і стали забирати його з готелю на зібрання.
Там він познайомився з іншими гаслами АА. Зрештою, хлопець протверезів та повернувся до роботи і виявив, що поки його не було, принесли 2000 табличок з написом «Думай».


Вони призначалися для установки на робочих столах і виглядали так, як показано на фото нижче (дод.), просто в рамці, близько 7 на 3 дюйми в коричневому кольорі:
Наш колега з IBM вирішив, що ця табличка з написом «Думай» буде корисна для зборів АА, тому він роздобув список груп АА із адресами а також буклети «Тут і тепер», які зміг знайти, і розіслав по пошті у кожну групу по одній штуці за свій рахунок. Не було ніякої ініціативи з боку груп. Його просто зачепив девіз про єдність.
У період з вересня 1956 року по лютий 1957 року АА «Грейпвайн» публікувала це гасло раз у місяць на внутрішній задній стороні обкладинки в п’яти випусках, а останній був «Думай, думай, розмірковуй».
Ця фраза також з’являється в першій книзі «допомоги самому собі», під заголовком «Наука Бути Великим» Уоллеса Воттса і опублікованій в 1910 році. В кінці 17-го розділу є фраза «Думай! Думай!! Розмірковуй!!!». Мабуть це позитивно вплинуло як на персонал IBM, саму IBM, так і на АА та «Грейпвайн».
IBM як і раніше користується девізом «Думай». Але “знаючі” люди в АА часто його вивішують перевернутим догори ногами.
Тарас