75 років АА Австралії

2–4 жовтня проходило святкування 75-ї річниці АА Австралії:
Австралія провела свій перший віртуальний національний конгрес, який відбувся в Тувумбі, штат Квінсленд. Подія, яку мало хто з нас відвідав. З одного боку, 2020 рік – це Алмазний ювілей Австралійського АА, для 20 000 тверезих алкоголіків.

Національний з’їзд, який проводиться щорічно, зазвичай є “просто великою зубранням, яка триває п’ять днів”, – це зі слів спів-організатора Стівена Р., який є довіреною особою Ради загальної служби АА Австралії та заступник голови Комітету Конвенції.

Оскільки всі масові заходи скасовано, прийшлося проводити зібрання в онлайн. За словами Стівена, “нам потрібно було з’ясувати, як ми можемо додати цінності, роблячи це в Інтернеті”. Але Конвенція за допомогою відеоконференцій та вебінарів проходила без речей, котрі всі люблять у конвенціях А.А., незалежно від країни. “Звичайно, нам не вистачало такої взаємодії”, – говорить Джон В., голова комітету. “Приємно сісти, випити горня чаю чи кави і поділитися історією з алкоголіком, якого ви щойно зустріли”. У ньому також не вистачало краси міста Тувумби ( Toowoomba ), чий фестиваль «Карнавал квітів» у жовтні (весна Австралії) настільки привабливий, що комітет отримав спеціальне дозвіл проводити Конгрес АА саме у цю пору року, а не як звичайний біля Великодня .

Комітет Конвенції, очолюваний Джоном, Стівеном та їх веб-майстром Томом Р., запропонував численні інновації, які зазвичай не є частиною звичайної Конвенції АА.

Були господарі, які «закріпили» засідання, діючи трохи як церемоніали. Був створений спеціальний додаток *.Арр, – щоб люди могли наживо орієнтуватися у програмі Конвенції та переглядати вміст зі своїх телефонів. Інтернет-аукціон А.А. пам’ятні речі та твори мистецтва були популяриними.

Частини Конвенції були раніше записані, тому віртуальні учасники нічого не пропустили. Стівен каже: «Ми написали та зняли на відео п’єсу на 28 хвилин, у двох діях про А.А. історія, яку виконували професійні актори. Один акт був показаний на початку Конвенції, друга частина – у вечірці в суботу”.

“Що важливо”, продовжує Стівен: – „ми можемо зібрати усні історії від наших місцевих представників, щоб сформувати основу ​​запланованої усної історії. Щирі виступи змінювалися, онлайн-іграми та вікторинами”.

Ще однією особливістю дня народження став торт «Лемінгтон», який Стівен описує як «бесквіт, змочений у шоколаді та посипаний кокосом». Думаючи, що люди, які діляться тортами в Інтернеті, можуть захотіти спекти власні, Джон каже: «Ми вставили рецепт до сувенірної книги для тих, хто замовив його заздалегідь, щоб, коли вони відкрили його, вони могли зробити власний торт, а ми могли всі разом одночасно смакувати шматочок торта”. Сама книга сувенірів стала важливою частиною історії Конвенції. Під назвою «Бачення для вас» це піктограма історії, яка відображає народження А.А. а також історія А.А. в Австралії і навіть присвячує сторінку Детройту, де цього літа планувалося провести 85-ту Міжнародну Конвенцію А.А всього світу. Коли часу не вистачало і десятки фотографій потребували дозволу, Стівен звернувся до Мікеле Грінберга (не алкоголік), голови Ради загальної служби, який повинен був написати вітальне повідомлення від Ради загальної служби США / Канади та A.A.W.S. і А. А. Grapewine. (У Конвенції також взяв участь TrishL., Довірена особа / Канада.)

“Австралія мала яскравий розвитоу А.А., яка тривала до середини 1940-х років », – говорить Мікеле. «Дивовижно, як послання надії так швидко перетнуло величезні відстані, і це відображено в книзі сувенірів, в якій є багато захоплюючої історії. Але нам потрібно було швидко працювати, щоб отримати усі дозволи.

”Мікеле звернувся до G.S.O. Архівіст Мішель Мірза (не алкоголік), яка тісно співпрацювала з Дарлін Сміт (не-алкоголік), нещодавно вийшла на пенсію старшого менеджера з питань інтелектуальної власності. Мішель каже: «Ми надали історичну інформацію, оцифрували матеріали, такі як зображення та опубліковані ресурси, та допомогли забезпечити відповідні авторські права для використання. Ми були дуже раді, що змогли допомогти в цьому, працюючи за межами з відносно обмеженими ресурсами “.
 Стівен Р. веде далі:” Ми не могли б зробити це без усієї їхньої допомоги”. Це підкреслює йому той факт, що, незважаючи на відстань, що розділяє дві країни, в їхніх народжених історіях та перших роках «так багато подібностей», включаючи допомогу такої кількості «друзів А.А., які в свою чергу відстоювали Програму на обох континентах у свої перші роки. У своєму посланні Мікеле до Конвенції говорить: «Я засмучена разом з вами з приводу того, що нам довелося скасувати нашу Міжнародну конвенцію, і висловила надію побачити частину Австралійської спільноти у 2025 році у Ванкувері.
Моє повідомлення було попередньо записано, але було такою радістю відчути зв’язок на тисячі миль “. За пропозицією Стівена Р., Мікеле записала своє відеозвернення з маленьким кенгуру на ім’я Скіппі. Поряд з інноваціями в Інтернеті, на віртуальному конвенті також були представлені традиції, які є улюбленою частиною Конвенції А.А. – церемонія прапора, «Велика зустріч», відлік тверезості.
Загалом, каже Джон, «зворотній зв’язок був вигідним. Багато людей говорили, що це найкращий конгрес, на якому вони коли-небудь були”.

Заплановано, що Конвенція 2021 року відбудеться в Аделаїді, ми вже стиворили святкову веб-сторінку і розпочали реєстрацію!

Стівен сподівається, що їх комітет зможе достойно прийняти фізичну конвенцію – “Наша команда волонтерів були запеклими в тому, щоб показати, що це не просто чергова зустріч у ZООМ”.