40-мільйонний примірник книги Анонімні Алкоголіки

З нагоди 85-ї річниці заснування А.А.
У зв’язку з відміною усі масові заходи, АА перейшли у дистансійний режим. І дистанційно висловили подяку за співпрацю та розуміння директору Національного інституту зловживання та алкоголізму (NIAAA) доктору Джордж Куб.
Це він на фото прийняв подарунок – 40-мільйонний примірник Великої Книги як вираз подяки від А.А. – за довгу історію співпраці та спілкування між Анонімними Алкоголіками та професіоналами у сфері зловживання та алкоголізму.  

В Україні теж отримали ліцензію на переклад та друк книг А.А. та інформаційних буклетів А.А..
Цього року книгу Анонімні Алкоголіки надрукували і в Україні! Перший тираж склав лише 300 примірників цієї рятівної книги.

Для довідки нагадаю:  рік тому (2019 рік), святкували – 30 років Спільноти АА в Україні. Святковий форум проходив у Ів.Франківську 5-7 липня 2019 р.[1] 
Станом на 1 січня 2019 р. в Україні діяло більше 130 груп АА. (для порівняння у Польщі 2 800 груп АА. Англія 4 435 груп, а Велика Британія загалом – 5 103 групи АА. Литва – 138 груп АА. США – 66 345 груп А.А. та Канада – 5 091 групи АА)[2]  

На фото – директор Національного інституту зловживання та алкоголізму (NIAAA) доктор Джордж Куб прийняв подарунок – 40-мільйонний примірник Великої Книги як вираз подяки від Спільноти А.А. – за довгу історію співпраці та спілкування між Анонімними Алкоголіками та професіоналами у сфері зловживання та алкоголізму.