25 Лютого. НЕВДАЧІ ДАЮТЬ СТИМУЛ

У Божому господарстві ніщо не пропадає даремно. Через невдачі ми отримуємо урок смирення, котрий хоч і болісний, але, цілком ймовірно, необхідний.

«Як це бачить Білл» (стор. 31)

Який я сьогодні вдячний, знаючи, що всі мої минулі невдачі були необхідні, щоб я опинився там, де я зараз! Біль принесла досвід, страждання зробили мене покірним. Коли я поринув до Бога, як я Його розумію, Він поділився зі мною своїми дорогоцінними дарами. Через досвід і покірність почалося моє духовне зростання, а за цим послідувала вдячність. Потім прийшло заспокоєння – жити в тверезості і ділитися нею.

В Божьем домостроительстве ничего не пропадает зря. Через неудачу мы получаем урок смирения, который, по — видимому, необходим, хотя и является болезненным.

Как это видит Билл

As Bill Sees It, с. 31

Как благодарен я сегодня, зная, что все мои прошлые неудачи были для меня необходимы, чтобы оказаться там, где я сейчас нахожусь! Через сильную боль пришел опыт, и в страдании я стал покорным. Я устремился к Богу, как я Его понимаю, Он поделился Своими драгоценными дарами. Через переживание и послушание начался рост, а за ним благодарность. Да, затем пришло умиротворение — жить в трезвости и делиться трезвостью.