22 Лютого. ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ВИЩОЇ СИЛИ

…це означає віру в Творця, який втілює в собі силу, справедливість і любов; в Бога, який призначає мені мету життя, сенс його та долю, щоб я розвивався, наближаючись, нехай навіть… іноді спотикаючись на своєму шляху, до Його образу і подоби.

«Як це бачить Білл» (стор. 51)

Почавши усвідомлювати власне безсилля і залежність від Бога, як я Його розумію, я побачив, що існує життя, котре, якби це було можливо, я вибрав би для себе з самого початку. Пізніше, завдяки постійній роботі над Кроками і відвідуванню зібрань, я усвідомив, що є, насправді, кращий шлях, по якому мене направляють. Дізнаючись про Бога більше, я починаю довіряти Його методам і планам щодо мого духовного зростання. Швидко чи не дуже, я все ж розвиваюся, наближаючись до Його образу і подоби.

…это означает веру в Создателя, который воплощает силу, справедливость и любовь; в Бога, который предназначает мне цель, значение и судьбу для того, чтобы приближаться, пусть даже… и с остановками, к Его образу и подобию.

Как это видит Билл

As Bill Sees It, p. 51

По мере того, как я начал принимать свое бессилие и зависимость от Бога, как я Его понимаю, я увидел, что существует жизнь, которую, если бы это было возможно, я выбрал бы для себя с самого начала. Лишь через жизнь в Содружестве и постоянную работу по Шагам я смог увидеть, что существует действительно лучший путь, по которому меня направляют. Все больше узнавая о Боге, я стал способен доверять Его указаниям и планам по сближению с Ним. Пусть и не очень быстро, но я стремлюсь к Его образу и подобию.