12 кроків до м. Акрон: зустріч російськомовних АА США і Канади

У м. Акрон (штат Огайо, США) 8-10 червня цього року відзначатимуть 
83-тю річницю заснування АА. 10-11 червня там же відбудеться IX Зустріч російськомовних АА США і Канади.

1. Захотіти побачити з чого починалися Анонімні Алкоголіки.
2. Запланувати поїздку.
3. Написати Євгену evg.pgfa@gmail.com і отримати запрошення.
4. Подати на візу у посольство.
5. Отримати візу.
6. Зареєструватися на участь в святкуванні Заснунвання АА на сайті https://foundersdayregistration.akronaa.org/index.php.
– Якщо потрібна допомога із реєстрацією,  пишіть: mail@russianaa.com
– Кожна реєстрація Пакета Б за $ 150 включає в себе проживання в кімнаті для двох з п’ятниці, 8 червня, до неділі (2 дні) 10 червня, й пропуск на всі заходи, крім харчування та вистави.
– Із харчуванням – реєстрація $ 200 (сніданок, обід, і вечерю в суботу, і сніданок в неділю); квиток на спектакль (тема АА) – $ 5.
– Під час реєстрації можна написати ім’я людини, з якою ви бажаєте жити, і вас поселять разом. На двох це – $ 300 за дві ночі. Дітям реєструватися не треба, але зайве ліжко їм не нададуть.
– Можна забронювати кімнату в одному з прилеглих готелів (ціни різні), наприклад, на www.expedia.com і просто заплатити за реєстрацію на Founders Day $ 25 з людини. Можна істотно здешевити проживання в Акроні, знявши будинок на Airbnb.com https://www.airbnb.com/s/Akron–OH–United-States/homes.
– Якщо не знаєте англійської – пишіть на електр. пошту: mail@russianaa.com.
– Зареєструватися на участь у IX Зустрічі Російськомовних Анонімних Алкоголіків США і Канади в Акроні. Пишіть mail@russianaa.com. Ціна реєстрації $ 30-35.
– Після закінчення американського заходу всі переїжджають в готель Sheraton Suites Akron Cuyahoga Falls http://www.sheratonakron.com. Ціна кімнати за одну ніч складе $ 139 за двох (плюс податки).
9. Відпроситися з роботи, або взяти відпустку.
10. Купити квиток на літак, наприклад на www.expedia.com або https://www.tripadvisor.com
11. Знайти контакти російськомовних учасників АА в США і Канаді. Зайти на сторінку Атланта в Facebook і зробити пост і / або написати mail@russianaa.com
12. Не спізнитися на літак!

Джерело: foundersdayregistration.akronaa.org