Анонімні Алкоголіки – це добровільна, всесвітня спільнота чоловіків і жінок з усіх прошарків суспільства, які зустрічаються разом, щоб віднайти і підтримувати тверезість. Єдина умова для членства – бажання припинити пити. Немає жодних вступних або обов’язкових внесків за членство в АА.
Поточна чисельність
Вважається, що існує більш ніж 100 000 груп АА і більше 2 500 000 членів АА у 180 країнах світу.
Відносини зі сторонніми організаціями
У АА прийнято політику «співпраці, але не приєднання» з іншими організаціями, що переймаються проблемою алкоголізму. Ми не маємо ніякої думки з питань, що не стосуються діяльності АА. Ми не підтримуємо та не вступаємо у будь-які дискусії.
Як члени АА підтримують тверезість?
Програма одужання в АА передбачає повне утримання від алкоголю. Члени просто утримуються від першої чарки, кожного разу на один день. Тверезість підтримується завдяки обміну досвідом, силами і надіями на зібраннях групи та при послідовному виконанню Програми „Дванадцять кроків”, що пропонуються як Програма одужання з алкоголізму.
Чому Анонімні Алкоголіки «анонімні»?
Анонімність – духовна основа АА. Це дисциплінує Спільноту, щоб керувати собою, опираючись швидше на принципи, ніж на особисті інтереси. Ми – Спільнота рівних за станом. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не ті особистості, які беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації – це страхування для всієї Спільноти АА, особливо для новачків, що їхнє членство в АА не буде розголошеним.
На відкриті збори АА може прийти кожен
Кожен, хто цікавиться, може відвідати відкриті збори АА. Вони зазвичай складаються із розповідей ведучого і двох або трьох спікерів, які діляться своїм досвідом, що стосується їх алкоголізму і одужання в АА. Деякі збори проводяться спеціально для інформування неалкогольної публіки про АА. Запрошуються лікарі, міліціонери, судові виконавці, соціальні працівники, священики і посадовці. У той же час закриті збори АА – тільки для алкоголіків.
Як починалося АА?
А.А. започаткували в 1935 році нью-йоркський біржовий маклер і хірург із штату Огайо (обох вже немає в живих), які були «безнадійними» п’яницями. Вони заснували Спільноту, щоб допомогти собі та іншим, хто страждає від захворювання «алкоголізм» залишатися тверезими. АА. зростало з появою автономних груп, спочатку в Сполучених Штатах, а потім і у всьому світі.
Як Ви можете знайти АА у вашому місті
У рубриці «Групи АА» – адреси й телефони груп Анонімних алкоголіків, які існують у Полтаві та області.
Детальнішу інформацію можна дізнатися за номерами: (099) 7678213, (096) 1871183.