Анонімність у соціальних мережах

Традиція 12.
Анонімність є духовною основою всіх наших Традицій, що завжди нагадує нам ставити принципи  перед особистостями.

Я часто на групах бачив ось такий знак. Навіть на сайті ДжСО, також є цей знак на головній сторінці сайту!, а також я бачив його у приймальні ДжСО, у коридорі та у більшості кабінетів…
Я ніколи не чув про його значення. Але з малюнку зрозуміло що він говорить про дотримання анонімності у соціальних мережех.
А що саме мається на увазі я так і не розумів, та й розпитати небуло коли? В інтернеті багато груп АА, також доступні Форуми та чати АА.
І ніби усе нормально, по крайній мірі я так сприймав.
Аж тут несподівано я читаю у Фейсбуку  (я під загадковим Ніком) у приватному спілкування із такими ж як я ( тим, хто має свою думку та тим хто може дозволити собі вільні думи та висловлювань на різні теми) несподівано я читаю величезний коментар із 6 а може 7 пунктів суцільної брехні та вигадок… одного із членів АА, і, посеред цього образливого бруду та неправдивих тверджень там було дві правдиві речі, – це моє прізвище та приналежність до АА.
Я попросив власника профілю  –  видалити цей набір брехні (власне у його профілі ми дискутували). Але, деякі люди все ж встигли цю дурість прочитати. (пацан постарався, поставив хештег)
Не скажу що я дуже постраждав, вже пройшло тижня два а може й три, я мав кілька неприємних розмов. Але я думаю що постраждала репутація АА.
Тому що більшість запитань все ж таки були до АА і про АА, а не до мене. Люди хотіли дізнатися деталі та уточнення… А що тут коментувати та уточнити? Як міг так пояснив головні Принципи АА та функціональні можливості. Акцентуючи що далеко не усім учасникам Програми АА під силу виздоровлювати.
А мені із цього приводу – сумно. Що пройшло 10 років, а люди живуть у ненависті та абсурдних надуманих твердженнях, – які розповсюджують члени АА! (а де ж виздоровлення?), – і замість того щоб позбавлятися негативу та бредових фантазій зформованих на здогадках хворої фантазії – я почув накопичену якусь оманливу ненависть та готовність на весь світ  видавати надумане за правду… як єдину та неповторну. Сумно що Товариство АА не розвивається, а значить не виздоровлює…
Я тепер розумію про що попереджають нас у ДжСО.
Ділюся  щоб знали що не усі  члени АА – браття… та не усім дано осягнути те, що ми звичною називаємо “духовність”, і неважливо, чи це рядові члени АА, чи то ошалівші від обрання Слуги АА. Тепер я краще розумію що таке анонімність… та чому ігноруються вашою Радою АА мої звернень та пропозицій.
І де б ми були сьогодні, якщо б не познайомилися із Спільнотою АА?
. . .
– Бережіть АА, репутацію АА, себе та свою Тверезість, поможливості оберігайте інших… нас не так вже й багато…
Ми, лише ми, – мусимо обергіати АА.
Мусимо шукати єдність та порозуміння.
Ніхто крім тебе за це не буде дбати.
Ще раз вдячний за науку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *